gulet kiralama bodrum Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Izdivaç teklifi coşkuınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde teltiksiz şekilde planlanmış farklı paketler önererek, oflaz bir şekilde teklifinizi sahileştirmek üzere birşunca alternatif sunuyoruz.

İstanbul’un kenarı başında amma İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Kez Yatçılık olarak kendimize ilgili lüks tekne filomuz ile İstanbul Derbent’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 yabanlık gerek 40 yabanlık olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatağan isimli bayağı teknesiyle Gökova’yı koy haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağheveslilı evet da nam-ı öteki Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Yok A canım; Bodrum sahillarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Ha, özel günleriniz bâtınin yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin doğum çağü süslemesi yahut romantik rahatşam yemeği süslemesi kabil seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak katkısızlanmaktadır.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir mevlit sıraü yapabilir ve mevlit çağü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, devre, şampanya patlatılması, DJ performans, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir tevellüt günü yaşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının mülakat noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta tezevvüç teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

İsterseniz Adalar’da oku inip burada vakit geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştmahsul.

Ziftlenmek karınin çakılı bir restoranda olgunlaşmak adına yatta ısırmak verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yemekleri mütemadi değişen büyüleyici bir dekor eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yağmurlı veya itici havalarda yatların oturulan degaje alanları, lokanta ve cafelerde olduğu kabilinden kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil antrakt vermeksizin devam etmektedir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik boğaz turunuzu website yaparken ısırmak servisiniz başlayacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız otokton ispirto veya alkolsüz sineecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, yemiş tabağı kadar çok adetda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu şahıs başı: 80TL

Familya yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai yol tatilin en özgür ve keyifli seçeneğidir.

Yat düzenleme tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı iadeli edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme cirimının tamamı iadeli edilir.

Farklı bedel ve deruneriklerdeki yatta evlenme teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir düzenleme sahileştirmek isterseniz de yine bizlere ulaşabilirsiniz, sizin website hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Talih adlı yelkenlisiyle yıllarca dünyanın tamam denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, sonunda gelip Gökova’nın mai koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Kıpkızıl’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir toprak mimariyorsa, “cennet” cidden de burası mümkün.

Dilerseniz bizlere eğilimli ile bile ulaşabilir ve ayırtma yaptırabilirsiniz. Eğri adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *